služby hotelu

Naše kompletní služby

Na rybárně

Ubytování

Intenzivní sportovní výkony a pobyt v přírodě dokážou člověka pořádně unavit. V areálu Na Rybárně Vám dokážeme nabídnout útulné ubytování s měkkými postelemi a Wi-Fi v ceně. Čisté a příjemně zařízené pokoje Vám pomůžou zregenerovat a Vy tak budete ráno bez problému moci vyrazit na další objevování okolí.

 

  • nabízíme ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích
  • koupelna a WC sdílené na chodbě
  • Wi-Fi v ceně

Louka

Spací louka

Spací louka

Spát na vodě pod stanem je tradice i romantika. Areál Na Rybárně se nachází v místě tradiční vodácké noclehárny, kde lidé pod stany přespávají už léta. Na naší spací louce Vám zajistíme jak spoustu legálního místa pro stanování, tak možnost základní hygieny – navíc s jednoduchým přístupem od řeky.

Spokojený klienti

3574

roky zkušeností

10R

počet pokojů

7

Restaurace

Rádi Vaříme tradiční česká jídla, která Vás po celém dni v přírodě zaručeně uspokojí. V naší restauraci se můžete zastavit na vychlazené čerstvé pivo, hotovky a minutky i na voňavé grilované maso.
V restauraci navíc můžete získat i potřebné soukromí pro schůzku nebo oslavu: v suterénu máme odnedávna rekonstruovaný salonek s kapacitou 25 míst. A kromě sklepního salonku a útulné restaurace na Vás samozřejmě čeká i letní terasa s výhledem na řeku.

Nabídka restaurace:

  • tradiční české hotovky
  • minutková jídla
  • grilované speciality
  • celková kapacita 50 míst.

Otevírací doba restaurace

denně 8:00 – 22:00

Ceny

Ceny ubytování

V našem podniku máme rádi vodáky a turisty a snažíme se jim vyjít maximálně vstříc. K tomu patří i příznivé ceny našeho jídla a ubytování – samozřejmě při zachování vysokého standardu kvality. Věříme, že se Vám v areálu Na Rybárně bude líbit!

Ceny

Spací louka

Spousta místa na stan v prostoru tradiční vodácké louky s přístupem k chemickým WC.

Spací louka je tenhle rok ZDARMA